Jak działa SurfSafe

SurfSafe jest unikalną platformą stworzoną z myślą o polskich odbiorcach.
Działa w tzw. chmurze informatycznej, dzięki której nie musisz instalować zwalniającego komputer oprogramowania i możesz bezpieczniej surfować po Internecie niezależnie od miejsca pobytu.

1. Ochronimy przed wirusami

SurfSafe od chwili połączenia się z komputerem przeprowadza pełną analizę antywirusową wszelkich ruchów użytkownika. Wszystkie pliki przez niego pobierane sprawdzane są pod względem występowania w nich niebezpiecznych czy podejrzanych elementów. Skanowane są zarówno strony internetowe, jak i otrzymywane wiadomości e-mail. Platforma korzysta
z wiodących i sprawdzonych na rynku rozwiązań, dzięki czemu prawdopodobieństwo przedostania się złośliwego oprogramowania jest skutecznie minimalizowane.

2. Umożliwimy kontrolę nad treściami oglądanymi przez domowników

SurfSafe wraz z Fundacją Kidprotect stworzył ponad 90 kategorii stron internetowych. Dzięki temu z łatwością można wyselekcjonować kategorie niedozwolone dla dzieci. By uprościć personalizację dostępów dla poszczególnych użytkowników (domowników), otrzymasz 3 predefiniowane poziomy dostępu, które będziesz mógł im przypisać. Możesz też ręcznie dodawać i usuwać poszczególne kategorie.

3. Zaoferujemy najskuteczniejszy sposób ochrony dzieci

SurfSafe stworzył unikalne narzędzie dostosowane do języka polskiego – Dynamic Content Analyzer. Analizuje ono każdą odwiedzaną stronę www, klasyfikuje ją w odpowiedniej kategorii tematycznej i na tej podstawie udostępnia bądź blokuje dla użytkownika. Dzięki temu nawet nowe, nieznane jeszcze systemowi witryny są dynamicznie weryfikowane i w razie potrzeby blokowane. Inne dostępne na rynku aplikacje kontroli treści opierają się o statyczne bazy stron www, dlatego są mniej bezpieczne i skuteczne.

4. Przedstawimy raporty z aktywności użytkowników

Platforma SurfSafe pozwala na bieżąco śledzić aktywności wszystkich użytkowników Sieci.
W każdej chwili możesz wygenerować raport, który zaprezentuje Ci listę stron internetowych oraz kategorii, które odwiedzali Twoi użytkownicy, listę zakażonych komputerów domowych, jak również raporty sumaryczne przedstawiające ilość ściągniętych danych czy godziny,
w których najczęściej korzystacie z Internetu.

5. Zabezpieczymy domowe urządzenia mobilne

SurfSafe Mobile to rozszerzenie standardowej usługi SurfSafe o ochronę wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych, m.in. smartphonów, tabletów czy iPadów.

6. Damy możliwość blokowania wybranych usług (Firewall Aplikacyjny)

Wiele niebezpieczeństw napotyka się w serwisach społecznościowych czy komunikatorach internetowych. SurfSafe daje Ci możliwość ograniczania dostępu do poszczególnych usług
w Internecie.
Możesz zablokować takie usługi, jak np. Gadu-Gadu, Tlen, Yahoo Messenger, Jabber.

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą

SurfSafe dla domu

Kontakt

SurfSafe jest produktem 4sync Solutions sp. z o.o. - SKA ul. Instalatorów 7, 02-237 Warszawa
E-mail: pomoc@surfsafe.pl
Tel. 22 299 17 00

Dołącz do nas na facebook'u